KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846211
nr 1384 6211
Elena Michéw, Signerad. Olja på duk, 29x48cm, yttermått inklusive ram: 32x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:54:30
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr